Rudy en Christine Roelant

Eigenaar - oprichters

Rudy en Christine Roelant

Eigenaar - oprichters

De oprichters en eigenaars van Mercator-Trading en Mercator-Travelling

Email: rudy@mercatortrading.be
Telefoon: +32 475 34 37 69

Koen Roelant

Manager

Koen Roelant

Manager

Verantwoordelijk voor het dagelijks bestuur van Mercator-Trading en Mercator-Travelling

Email: koen@mercatortrading.be
Telefoon: +32 475 23 04 92

Frederik Roelant

Marketing

Frederik Roelant

Marketing

Verantwoordelijk voor website, advertenties, klantenondersteuning artwork

Email: fred@mercatortrading.be
Telefoon: +32 476 470 978

Ad Timmermans

Verantwoordelijke import

Ad Timmermans

Verantwoordelijke import

Verantwoordelijke import

Email: ad@mercatortrading.be
Telefoon: +31 (0)6 558 83 851

Evi Merckx

Verkoop

Evi Merckx

Verkoop

Verkoop en klantenondersteuning

Email: evi@mercatortrading.be
Telefoon: +32 0494 30 28 01

Lejla Sasic

Verkoop

Lejla Sasic

Verkoop

Verkoop en klantenondersteuning

Email: lejla@mercatortrading.be
Telefoon: +31 (0)6 152 43 165

Gery Verrue

Verkoop

Gery Verrue

Verkoop

Verkoop en klantenondersteuning

Email: gery@mercatortrading.be
Telefoon: +32 (473) 48 16 50

Maggie Dendoncker

Verkoop

Maggie Dendoncker

Verkoop

Verkoop en klantenondersteuning

Email: maggie@mercatortrading.be
Telefoon: +32 0472 30 25 50

Kristel Vandertwee

Klantensupport

Kristel Vandertwee

Klantensupport

Klantensupport

Email: kristel@mercatortrading.be
Telefoon: +32 (0) 56 75 38 94

Machteld Pruvoost

Klantensupport

Machteld Pruvoost

Klantensupport

Klantensupport

Email: machteld@mercatortrading.be
Telefoon: +32 (0) 56 75 38 94

Delphine Labie

Klantensupport

Delphine Labie

Klantensupport

Klantensupport

Email: delphine@mercatortrading.be
Telefoon: +32 (0)56 75 38 94

Myriam Foulon

Klantensupport

Myriam Foulon

Klantensupport

Klantensupport

Email: myriam@mercatortrading.be
Telefoon: +32 (0) 56 75 38 94

Marino Dierick

Verantwoordelijke magazijn

Marino Dierick

Verantwoordelijke magazijn

Klantensupport

Email: marino@mercatortrading.be
Telefoon: +32 (0) 56 75 38 94